from here to reality
Blog > Komentarze do wpisu

Króluj nam Chryste, kosmici precz

Czyli o tym, jak to w czasie wizyty w Otchłani człowiek odkrywa, że świat jest mały i wszyscy się tam znają. Zaczęło się od komentarza, zostawionego na Archeowieściach przez zagubionego najwyraźniej internautę Zenobiusza. Komentarz zasadniczo dotyczy szczególnego zastosowania teorii Wilhelma Reicha, tj. wykorzystania dział orgonowych do likwidowania chmur, ale można tam też znaleźć wzmiankę o strzelaniu z takiego działa do niezidentyfikowanych pojazdów latających. Co się gnieździ w głowach ludzi, którym się orgon wiąże z UFO, mnie nie pytajcie[1]. O orgonie nie chce mi się pisać, zresztą jest to temat dość stary i piękny opis tych pseudonaukowych bredni można znaleźć chociażby w znanej wszystkim sceptykom książce Gardnera. Fortunnie pan Zenobiusz posiada blogaska, więc mam jednak o czym dzisiaj pisać i, zaprawdę powiadam wam, to jest bombowy materiał. Przepalił mi większość bezpieczników w mózgu.

Generalnie, Zenobiusz wydaje się nie do końca rozumieć ideę blogowania (gdzieś tam tłumaczy się: Nie mogę .Jestem komputerowym debilem .). Część wynalezionych przez siebie informacji wrzuca w formie regularnych notek, część umieszcza jako widoczne na górze podstrony, część zaś - wkleja w komentarzach do swoich notek lub podstron. Copypasta bywa przy tym totalna, Zenobiusz przekleja wszystko, jak leci. Dodatkowo, jak należy uczciwie zauważyć, rozdział płodów jego wyobraźni odbywa się przy tym w sposób czysto losowy. Zenobiusz jest stałym czytelnikiem dziesiątków serwisów, które my, współczujący (NOT) obserwatorzy Otchłani, zwykliśmy utożsamiać ze wzorcem z Sevres puszczania się poręczy. Dość powiedzieć, że Zenobiusz dostał bana na Grypie666[2], można więc domniemywać, ze jest porąbany nawet jak na tamtejsze standardy, mocno wyśrubowane przecież przez Piotra "Dratewka, widziałem jak zabierałeś mikrofon pani Jane Burgermeister !!!" Beina. No, ale sam popatrz na te cudowności, Czytelniku. Zenobiusz, zapoznawszy się z projektem Orgonise Africa, zaczyna mieć kolejne wątpliwości co do słuszności kierunku, który obrała nasza władza:

Całe południe Afryki, pokryte jest, wielu tysiącami dział orgonowych(patrz mapka link wyżej).A my???

Jesteśmy dziesięć lat, “za Murzynami”

Rodacy! Bracia i Siostry!! Do roboty, komu przyszłość miła.

Do broni!!!!!! Nie słyszycie???? Larum grają.!!!!!

Pyta też:

Niemcy ,produkują i sprzedają ,różne typy działek orgonowych.Czemu u nas tego nie ma,nawet na Allegro?

Jak mawiał Lesław Maleszka, to jest doskonałe pytanie. Idziemy jednak dalej. WTEM! W dziale "O mnie." (tak, kropka ma tam być) czytamy:

W czasie sztucznej pendemi grypy ,słońce niemal zmarło,ku zdziwieni naukowców.Z centrum galaktyki zaczęło docierać do Ziemi promieniowanie,które zwykle do niej nie dociera ,w związku z aktywnością magnetyczną Słońca.To promieniowanie,rzadko docierające do powierzchni naszej planety,podobno mogło mieć wpływ na DNA.Czyżby pandemia ,spaliła na panewce, bo DNA żywych wirusów rozpylanych i czających się w szczepionkach zostało przeformowane,tak by wirus był mniej grożny?.
Zastanawiałem się, czy to nie wręcz Boża interwencja.Słońce znów się wycisza ,wbrew prognozom nauki,czyżby szykowano nawą sztuczną zarazę,a Stwórca znów krzyżuje plany nikczemnych.Króluj nam Chryste.!!!!

Słońce niemal zmarło, a my nic nie zauważyliśmy? Dyć to prawda musi być, co w Biblii mówią, że światło dzienne nie pochodzi od Słońca, tylko było wcześniej! A Słońce przecież, jak wiedzą wszyscy, wespół z gwiazdami dyryguje naszym klimatem. Polityką też. Zenobiusz w innym miejscu ukazuje szerszy kontekst polskich wyborów prezydenckich:

Jarosław Kaczyński, miał zginąć.Pamiętajcie o tym !!!!!!!!!.PO, wystawiło trupa politycznego ,świadomie.Prezydentem miał być Lepper lub”narodowiec”.Taka opcja, to udział w rychłej wojnie z Chinami, u boku Rosji i Niemiec = Finis Polonie nuklearny holokaust.Większość ludzi nie jest tego świadoma.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko Jarosław , zrządzeniem opatrzności ocalony, daje nadzieję, na neutralność Polski i zablokowanie rolania się wojny na Europę..Módlmy się za niego.Niech Najświętsza Panienka ochrania go swoim płaszczem przed pociskami “złego”.
Amen.!!!

Chrystusa Króla intronizować, Marka Króla do redakcji "Wprost" przywrócić, Marcina Króla za ideolozdradę i myślozbrodnię do więzienia wsadzić. Już. Wtedy wojna nie będzie się lolała na Europie. Czy coś. Zenobiusz generalnie jest bardzo religijnym człowiekiem. Ponoć 40 lat zajęło mu zrozumienie w pełni, jaką rolę Bóg pełni w jego życiu, ale dzięki temu przynajmniej potrafi odróżnić subtelny głosik Boga od demonicznych podszeptów. O Maryi pisze tak:

Pytanie: Kto, Kiedy i Dlaczego – nadał Matce Bożej tytuł Królowej Polski?!
Zakłamaniem jest, że tytuł ten nadano po tym jak Król Kazimierz we Lwowie dokonał tego uroczystego Aktu i Ślubowania. Prawdą jest natomiast, że najpierw tytuł ten nadała Matka Boża sama sobie poprzez objawienie tego o. Juliuszowi Mancinellemu, a Król Kazimierz dopiero po interwencji papieża Aleksandra VII podjął ten wielce znamienny w historii krok – on po prostu ogłosił to co przed ok. 50 laty było już znane całemu ówczesnemu Światu, że Matka Boża ogłosiła się Królową Narodu Polskiego, bo sobie ten lud umiłowała!
Ale co robi ów świat?! – dokonuje wielkiej pracy zakłamania historii, aby Naród wybrany sobie przez Matkę Bożą, o tym zapomniał i jako bezpański i ogłupiony, stał się igraszką w ręku wroga.

Oddajcie mi kredens podobny do bramy triumfalnej!!! Czy wspominałem, że działa orgonowe mogą być stosowane do walki z kosmitami? Zenobiusz jest całkowicie przekonany o istotnej roli kosmitów w kształtowaniu biegu wydarzeń na świecie. Co więcej, Zenobiusz wie, że ich rola jest na ogół negatywna i że z kosmitami należy walczyć. W przeciwnym przypadku czekają nas problemy:

Po mojemu ,któś nam lata nad głowami i to masowo,niedługo wylądują nasi”bracia w rozumie”by uświadomić nas ,jakimi ciemniakami, ze swoim Chrystusem jesteśmy, wobec “oświeconych”ras starszych braci,blond niebieskookich humanoidów,dinozauruidów(reptilians),szaraków,i wielu innych z Oriona,Syriusza,Andromedy,im dalej tym “swiatlej”

Żeby z wrogiem walczyć, trzeba go najpierw poznać i, trzeba przyznać, Zenobiusz odrobił pracę domową. W blogonotce pt. "Nasi współlokatorzy." wymienia ok. 50 różnych ras kosmitów, którzy odwiedzają naszą planetę, rozmawiają z politykami i wykupują wczasy na bułgarskiej riwierze. Just get a load of this:

DOBRZE POINFORMOWANI: rezydenci stali lub tymczasowi, zajmujacy sie potajemnie rzadzeniem, tworzacy tajna spolecznosc, zarzadzajacy tajnymi podziemnymi bazami w Stanach Zjednoczonych i calej planecie; wielu z tych grup posiada technologie umozliwiajace przemieszczanie sie do innych planet systemu slonecznego; grupa ta ma miedzynarodowe wiezi

DWARFS (Drwale): zdrobniali ludzie spotykani blisko pieczar w roznych czesciach swiata włączając północna Kalifornia i południowo-wschodnia Arizona oraz południowo-zachodni Nowy Meksyk. Posiadaja technologie czasoprzestrzenna z mozliwosciami podrozy miedzyplanetarnych.

SASQUATCH (Sasquatch): wielki owlosiony humanoid, wysokosc 6-9 stop, zyja w pieczarach, na powierzchni szukaja pozywienia: orzechow, jagod, korzonkow, traw. Maja zdolnosc wyczuwania obecnosci ludzi i w zwiazku z tym unikania kontaktu z ludzmi. Prawdopodobnie to hybryda pomiedzy ludzmi a czlowiekiem przedpotopowym. Posiadaja prawdopodobnie dusze. Maja ludzka twarz osadzona w ciele malpy. Atakuja wylacznie w samoobronie (czasami rzucaja wielkie otoczaki, abyintruzow). Maja zdolnosc do znikania poprzez (prawdopodobnie) umiejetnosc wytworzenia wokol wlasnego ciala psychicznej tarczy elektromagnetycznej.

Nie wiem, jak Czytelnikowi, ale mnie szczególnie do gustu przypadło rzucanie wielkimi otoczakami, abyintruzami. Gdzie można znaleźć abyintruza? Pewnie w areszcie na policji. Widzi mi się, że ci kosmici to po prostu taka potężniejsza i bardziej błyszcząca wersja Żyda lub lewaka. Zenobiusz Obcych boi się z tych samych powodów, które sprawiają, że obawia się obcych. Inność rodzi złość, ale w tym przypadku rodzi przede wszystkim paranoję. Hiperbolizując swój strach przed naruszeniem kulturowego status quo, Zenobiusz w swoim zwichrowanym umyśle nadał bytom urojonym cechy bytów realnie istniejących. Kolega opowiadał mi ostatnio, jak to jechał ze znajomym Francuzem metrem. Ich rozmowie, prowadzonej w języku angielskim, przysłuchiwała się staruszka. W pewnym momencie nie wytrzymała i rzuciła tekstem o "zagranicznym ścierwie, co to się teraz rozpanoszyło". Wcześniej, jak relacjonuje kolega, zachęcała współtowarzyszy podróży do głosowania na Grzegorza "lubię surfować" Napieralskiego. Reasumując, ci kosmici to po prostu Gay Niggers From Outer Space. W dodatku, mogą chcieć naszych kobiet. Jak uczy bowiem nas nieomylna i niepodważalna Biblia, przed wiekami z uznaniem spojrzeli na człowiecze córki i z tego obcowania urodziło się wielu potomków. I wiecie co? Oni są wśród nas, oddajmy głos Zenobiuszowi:

W Iraku zorganizowane jest prawdziwe tropienie ludzi przez amerykańskie siły wojskowe pod dowództwem agendy “gabinetów cieni”.Miecze są obecnie używane przez amerykańskie wojsko…,i obcinają głowy.To nie pasuje do żadnego schematu w ogóle, dopóki nie zdasz sobie sprawy, że tropią i próbują zabić pewnych ludzi w Iraku. które sięgają wstecz do królestwa Sumeru. i wierzę, że pewni ludzie,co nie jest im nawet wiadome mają w swojej strukturze genetycznej pozostałości krwi linii rodowych, która została zmieszana dawno temu 6,7,8,9 tysięcy lat temu z materiałem genetycznym najeźdźców – Gwiezdnych Bogów i amerykańskie wojsko będzie to robić,dopóki ich nie wytropi i nie pozabija. nie wymaże ich i poprzez to nie wymaże pozostałości tych rodów. Gwiezdne Wojny mają miejsce w tej chwili…

I gdzieś tam, w gąszczu przeklejek i przedruków, pomiędzy komentarzami samego Zenobiusza, a tajemniczej Ali, która chciałaby zbudować Cloud Bustera w garażu swojego męża, gdzieś tam można znaleźć wypowiedź "dr hab. inż. Zbigniewa Dmochowskiego, em. prof. P.B., WILNIANINA". To jednakowoż jest materiał na zupełnie nową opowieść. Zauważmy jednak, że w sposób płynny udało nam się przejść z krainy krwiożerczych grzybków z kosmosu do swojskiego, niemalże znajomego świata prawicowych popaprańców. Zresztą, wszyscy i tak od dłuższego czasu spotykają się na Grypie Six Six Six. W nieco innym miejscu mamy wzmiankę o znanym nam już Andrzeju Struskim.

Dobrze. W życiu nie widziałem równie niechlujnej polszczyzny, a napatrzyłem się przecież na różne wykwity prawicowej interpunkcji, na pozbawiony znaków przestankowych bełkot anonimowych komentatorów z Grypy666, na specyficzny STYL emisariusza IV RP, który ogłaszał powołanie PATRIOTYCZNEGO RUCHU... Ja wiem, nie powinienem się śmiać z ludzi chorych psychicznie. A przecież nie dotknąłem chociażby nawet połowy gromadzonych przez Zenobiusza zbiorów. Nie wspomniałem o intensywnych kursach na Uniwersytecie You Tube'a, w których Zenobiusz uczestniczy. Nie wspomniałem o szatanistach, których rozwiązłość nasz bohater regularnie piętnuję. Ach, tak mało czasu, tak wiele lolcontentu.

[1] - Warto w tym miejscu wspomnieć o projekcie Orgonise Africa. Zasadniczo, paru dziwaków co rok wyprawia się z ekspedycją do Afryki, rozstawia na ziemi sterczące z donic metalowe rurki i cierpliwie obserwuje znikanie chmur. Te urocze ćwiczenia z confirmation bias wiążą się też ze sprzedażą kryształów, dział orgonowych, odpromienników i xujwieczego. Przedsięwzięcie to w moim prywatnym rankingu obrzydliwości, które nasi szarlatani robią ludziom ubogim, jest jednakowoż parę szczebli niżej od Mathiasa Ratha i ekspansywnych homeopatów. Z tego projektu pełnymi garściami czerpią przedsiębiorczy forumowicze z davidicke.pl, którym działa orgonowe typu Cloud Buster jawią się jako tani i skuteczny środek walki z trującymi chemtrailsami, które wredni globaliści rozpylają im regularnie nad głowami.

[2] - Pewne światło na rozłam Zenobiusza i wesołych chłopaków z Grypy666 rzuca ten komentarz. Najwyraźniej stosunek do Jarosława Kaczyńskiego jest dla Zenobiusza papierkiem lakmusowym. Zenobiusz nie jest też pewien koszerności Piotra Beina w kontekście globalnego ocieplenia, całkowicie popiera tutaj pytania stawiane przez Królową Pokoju.

sobota, 29 maja 2010, asmoasmo

Polecane wpisy

 • Apophis przechodzi przez dziurkę od klucza, cz. II

  W poprzedniej części było dużo poważnych rzeczy, sporo cyferek i drobne ślady refleksji nad kondycją dziennikarstwa. Tu nie odczuwam żadnych zobowiązań względe

 • Trolling po wolsku

  Drodzy lewacy, lewaczki i proszczepionkowcy , piszą o nas! Tym razem przebrzydłych racjonalistów, zatwardziałych scepów i płatnych agentów Big Pharmy wziął na w

 • Przemilczane w mediach

  Od czasu do czasu całkiem przypadkiem trafia człowiek w takie miejsca w Internecie, że oczy dęba stają, włosy nie dowierzają, a po opuszczeniu danej strony kilk

 • Fear and loathing in Warsaw

  Na antifę poszedłem w zasadzie jako turysta, bo ten uliczny patriotyzm to warszawska specyfika. W Szczecinie nie do pomyślenia - a tu miasto zdaje sie plug-ine

 • Kubek w cipce

  Kiedyś niezbyt trzyźwy leżałem podziwiając kolorowy sufit toruńskiego, nieczynnego jeszcze pubu, kiedy z mroku odezwała się niezbyt trzeźwym głosem współtowarzy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
licorea_bart
2010/05/30 09:44:16
A propos niemieckiej artylerii orgonowej na Allegro: wpadł do mojego spamu komentarz gościa, który na Allegro za jedyne 235 zł sprzedaje zestawy do odtruwania się z chemtrailsów.
-
asmoasmo
2010/05/30 11:15:00
O, faktycznie, sprzedają na Allegro takie cuda. Zajrzałem do aukcji i troszkę się przeraziłem, gdy zobaczyłem, co wchodzi w skład paczki rozsyłanej przez tego pana. Srebro koloidalne. Nieładnie.
-
Gość: Zenobiusz., *.adsl.inetia.pl
2010/05/30 17:03:32
Dziękuję za reklamę mojego bloga.Proszę o więcej.
-
Gość: Zenobiusz., *.adsl.inetia.pl
2010/05/31 12:09:05
Autor ,jakże rozbrajającego elaboratu,nie raczył, w swojej zapalczywości zauważyć ,że prezentowane treści niekonicznie są wyrazem poglądów autora bloga.Bolg ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu materiałów na tematy ,nagminnie na polskich blogach wyszydzane,a na całym świecie ,dyskutowane,Iloiść dezinformacji, pojawiająca się w sieci i literaturze,skłania jednak ,do pochylenia się nad nimi ,chyba ,że ma się bezpieczne ,jak mawiają bracia Rosjanie, mirowazzrienie,i broni się go ,rękami i nogami.Pozdrawiam.

Autor ,jakże rozbrajającego elaboratu,nie raczył, w swojej zapalczywości zauważyć ,że prezentowane treści niekonicznie są wyrazem poglądów autora bloga.Bolg ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu materiałów na tematy ,nagminnie na polskich blogach wyszydzane,a na całym świecie ,dyskutowane,Iloiść dezinformacji, pojawiająca się w sieci i literaturze,skłania jednak ,do pochylenia się nad nimi ,chyba ,że ma się bezpieczne ,jak mawiają bracia Rosjanie, mirowazzrienie,i broni się go ,rękami i nogami.Pozdrawiam.

zenobiusz.wordpress.com/regulamin/
-
Gość: moar, *.acn.waw.pl
2010/05/31 12:42:32
o matko, ale swietny material na copypaste
-
asmoasmo
2010/05/31 17:43:02
@ Zenobiusz:

Witam na moim blogu! Ze swej strony mogę zapewnić, że z uwagą będę śledził Pańską twórczość, jej czytanie sprawia mi bowiem dużo radości. Co prawda, jest to radość doprawiona dyskomfortem, ale...

Co się tyczy drugiego komentarza, to nadmienię jedynie, że w Otchłań zaglądam od wielu lat i widziałem już wystarczająco wiele internetowych przedsięwzięć typu "wklejam to ,co jest interesujące", żeby wiedzieć, że sam fakt występowania u kogoś takiej kultury copypastowania jest znaczący.

Łącze pozdrowienia.
-
Gość: ekolog, *.oxfd.adsl.virginmedia.com
2010/05/31 18:08:32
Gratuluję notki, nie miałbym siły. Linkuje do mojego wpisu o Piotrze"żydzi są wszędzie i chcą nas zjeść" Beinie, więc nagle pojawił się u mnie ruch od niego. Ciekawe, że podejrzewałem go o korzystanie z podobnych środków odurzających do grypiarzy, bo wizje końca świata ma zbliżone (chyba, mało mam cierpliwości na takie bełkoty). Zauważam też związki z blogiem królowej Polski. Nieśmiertelna fraza przypisywana Lemowi będzie prawdziwa przez stulecia.
-
2010/05/31 18:19:42
@ekolog
"Nieśmiertelna fraza przypisywana Lemowi będzie prawdziwa przez stulecia."
I dlatego nie wolno wprowadzać głosowania przez internet.
-
asmoasmo
2010/05/31 18:49:09
@ ekolog:

No, nie przesadzajmy. Przecież czytasz panią Natural Health Consulting, do czego ja nie jestem zdolny. Zenobiusz jest dużo bardziej strawny, ew. tematyka "Żydzi + kosmici + Szatan + Jarosław" jest mi bliższa.

@ sheik:

Głosowanie przez Internet może być, jeśli będzie zakaz spożywania alkoholu (piwa) w trakcie głosowania. Nie może być tak, że młody człowiek siedzi z piwem i decyduje o losach POLSKI.
-
Gość: Zenobiusz., *.adsl.inetia.pl
2010/06/01 09:31:28
zenobiusz powiedział/a
01/06/2010 @ 8:04 am 00Rate This

zenobiusz.wordpress.com/2010/06/01/brawo-gdanskpoznangnieznochronione-duzymi-cloudbusterami/

Szczegóły na stronie.

Działa orgonowe rozpędzają chemtraile,i łagodzą tym samym fale opadów.
ZGŁOŚ DZIAŁO ORGONOWE:

Zgłoszenie: Podaj koniecznie:

Jeżeli posiadasz zamontowanego w Polscę Chembustera / Cloudbustera lub babeczki orgonowe zgłos to pod tym emailem: wyspa111@gmail.com -Podaj jaki rodzaj działa orgonowego posiadasz
-Numer kwadratu na mapie gdzie znajduje się działo orgonowe
-Podaj kolor jakim należy go zaznaczyć (patrz legenda kolorów)
-Zdjęcie działa orgonowego
-Opis do działa mile widziany

Za vismaya.maitreya,nadesłała Magda

Odpowiedz
-
Gość: ala, *.dyn.optonline.net
2010/06/05 03:48:20
Ciekawe nawet bardzo po pierwsze nie mam męża , po drugie chciała bym ale niestety garażu tez nie posiadam . Hmm chyba ze mi go ktoś w prezencie kupił ale jeszcze nie poinformował , jeśli tak to podaj mi namiary na tego hojnego darczyńce .
Na pewno nie porywała bym się tez na budowę samodzielna działka orgonowego. Owszem kupić tak ale robić to ja mogę by nie spaprać to pierogi .